Discgolf

Discgolf

Külastajate soovidele vastutulles oleme lisanud pakutavate tegevuste hulka ka discgolfi. Rada on lühike ning kasutades 5 korvi on võimalus mängida 9 rada, mis on ümbritsetud rohke veega – seega kasutage disce, mis väga hingelähedased pole ;). Tavaliselt on discgolfi väljakud tasuta, sest asuvad avalikes kohtades. Meie väljak asub aga eramaal ning kuna väljak vajab pidevat hooldamist, siis tuleb väljaku kasutuse eest maksta 5€(mängi nii palju kui tahad) – see kehtib kõikidele v.a Seedri Puhketalu külastajatele/muude teenuste tellijatele.

Mis on Discgolf?

Discgolf on väga sarnane traditsioonilisele golfile, sest mängu põhimõte, terminid reeglid pärinevad sealt. Kui olete lugenud juba mis on golf, siis arusaamine discgolfist on üsna lihtne. Samuti on discgolf suurepärane viis suurendada oma päevast aktiivsust ning veeta aega sõpradega või perekonnaga. Lisaks on antud mäng väga taskukohane – teoreetiliselt saab mängimist alustada juba ühe kettaga, mille hind jääb 10€ juurde.

Mängu eesmärk

Sarnaselt golfile on discgolf mäng, mida mängitakse värskes õhus ning eesmärgiks on saada dsic võimalikult väheste löökidega spetsiaalsesse discgolfi kettidega korvi.

Täisväljakul on tavaliselt 18-rada(pikkusega 50-200m+), mis on nummerdatud ning mille järjekorda peab järgima.

Discgolfiväljak algab tee-areaga, kust – nagu nimetus ütleb – tehakse avavise. Järgnevad visked tehakse sealt, kus ketas parasjagu on ning visatakse seni kuni rada on lõpetatud – i.e. kuni ketas on korvis.

Väljakud Eestis

Siit leiate kõik Eestis asuvad väljakud – sisaldab nii tasuta kui ka tasulisi väljakuid.