Väliterritoorium

Väliterritoorium

Puhketalu avar välisterritoorium pakub võimalusi mitmekülgseks vaba aja veetmiseks.

Võimalik on aega sisustada sportlikke mänge korraldades: jalgpall, võrkpall, korvpall, noolemäng, vibulaskmine, õhupüssist laskmine, orienteerumine, lauatennis, koroona.

Lastele pakub tegutsemisvõimalusi laste mänguväljak: kiik, liivakast, maahoki.

Meil on kaks grillikoda. Puhkemaja juures metsa servas olevas grillikojas saab mõnusasti pere- või sõpraderingis istuda, liha või vorstikesi grillida ja samal ajal linnulaulu nautida VIP sauna juures olev grillkoda-väliköök pakub võimalust lisaks välipliidil näiteks pannkooke küpsetada või suitsuahjus liha või kala suitsetada.

Territooriumil asuvatest tiikidest kõige suuremas on kosutav kuumal suvepäeval ujuda või kummipaadiga sõita. Talvisel ajal kui pakasepoisid on veepinna kinni kaanetanud, on seal edukalt jäähoki võistlusi korraldatud. Tiigi keskel asuvale saarele viib sild. Saarel on katusega kiik, kus istudes ja kiikudes võib nautida suurepäraseid loodusvaateid.

Seedri puhketalu maadel asub riikliku kaitse all olev arheoloogiamälestis Keevlätte ( Kiivlätte) ohvriallikas. Muistendi järgi olevat põlised elanikud siia toonud ohvriande. Vastutasuks annetuste eest kees maa seest kasejuure alt välja tervendava toimega allikavesi. Vee tervekstegevat toimet on täheldanud ka mitmed meie külastajad, kes siia ikka jälle tagasi tulnud on.