Meist

AJALUGU

Kõrgkvaliteediline puhkus looduse keskel

Seedri Puhketalu asub Võru maakonnas Rõuge vallas Horsa külas. Seda sajandivanust talu mainiti arhiividokumentides juba 1860 aastal.

Kunagi asus siin Eesti üks esimesi näidis-aiandustalusid. Võru maakonna esimene auto kuulus just talu vallakirjutajast peremehele Jaan Udrasele. Sovhoosipäevil on siin tegeldud veel kalakasvatusega. Meie talu maadel asub Keevlätte ohvriallikas. Allikal on rahvajutu järgi tervendav vesi.

Meist 1 21
TUBA
Meist 2 77
magamiskohta
Meist 3 5
GOLFi GREENi
Meist 4 3
SAUNA

TEENUSED

Praeguseks on Seedri puhketalu suurepäraseks kohaks mitmesuguste koosviibimiste nagu sünnipäevade, pulmade, firmapidude, lasteürituste, seminaride-koolituste ja vabaõhuürtuste korraldamiseks.

Aega võib mõnusalt veeta lõkketulel liha või kala grillides ning samal ajal vetevulinat ja linnulaulu kuulates. Vihmase ilmaga saab kasutada grillimaja. Suvel saab supelda meie pisikeses tehisjärves.

Külastajatel on võimalik rentida nii soome – kui ka tünnisauna. Saunamajas on hubane kaminaruum, kus on mõnus väiksema seltskonnaga koos olla. Ekstreemsemate saunamõnude otsijatele ning romantikutele soovitame kümblustünni, kus võimalik ööpimeduses kaunist tähistaevast vaadata ning head veini nautida.

TUNNUSTUSED

Award
2014 Pulmad.ee AASTA TEGIJA