Väliterritoorium & golf

Väliterritoorium

Puhketalu avar välisterritoorium pakub võimalusi mitmekülgseks vaba aja veetmiseks.

Võimalik on aega sisustada sportlikke mänge korraldades: jalgpall, võrkpall, korvpall, noolemäng, vibulaskmine, õhupüssist laskmine, orienteerumine, lauatennis, koroona.

Lastele pakub tegutsemisvõimalusi laste mänguväljak: kiik, liivakast, maahoki.

Meil on kaks grillikoda. Puhkemaja juures metsa servas olevas grillikojas saab mõnusasti pere- või sõpraderingis istuda, liha või vorstikesi grillida ja samal ajal linnulaulu nautida VIP sauna juures olev grillkoda-väliköök pakub võimalust lisaks välipliidil näiteks pannkooke küpsetada või suitsuahjus liha või kala suitsetada.

Territooriumil asuvatest tiikidest kõige suuremas on kosutav kuumal suvepäeval ujuda või kummipaadiga sõita. Talvisel ajal kui pakasepoisid on veepinna kinni kaanetanud, on seal edukalt jäähoki võistlusi korraldatud. Tiigi keskel asuvale saarele viib sild. Saarel on katusega kiik, kus istudes ja kiikudes võib nautida suurepäraseid loodusvaateid.

Seedri puhketalu maadel asub riikliku kaitse all olev arheoloogiamälestis Keevlätte ( Kiivlätte) ohvriallikas. Muistendi järgi olevat põlised elanikud siia toonud ohvriande. Vastutasuks annetuste eest kees maa seest kasejuure alt välja tervendava toimega allikavesi. Vee tervekstegevat toimet on täheldanud ka mitmed meie külastajad, kes siia ikka jälle tagasi tulnud on.

GOLF

Pakume võimalust ka golfimänguks – Pay&Play 5€. Siinkohal on oluline välja tuua, et mängimiseks peab siiski kontakteeruma varakult ette, sest kompleks võib olla kinni teiste ürituste tarbeks.

Meie väike koduväljak sai ehitatud enda treeningute otstarbeks kuid klientide soovil oleme pakkunud seda võimalust ka teistele. Väljakul on kokku 5 greeni, mida kombineerime erinevate tii-aladega ning seetõttu on võimalik vastavalt soovile mängida kuni(!!) 8-9 erinevat rada.  Greenid on ehitatud taolise pinnasestruktuuri järgi nagu tavalistel klubiväljakutel – liiva ning orgaanilise aine suhe 9:1. Muruseemnena kasutame erinevaid aruheina segusid.

Väljak pole siiski professionaalne, kuid usume ja loodame, et seegipoolest aitab kustutada suurema golfijanu 🙂

_mg_2718 29
PAR
_mg_2718 9
Rada
_mg_2718 5
GREENI